Bozkurt Yapı Dekorasyon dokun ara

Ucuz Mantolama, Çok Pahalıdır!

Yapı ve İnşaat sektörünün en detaylı ve hassas alanlarından biri olan Dış Cephe Mantolama ve Isı Yalıtımı uygulamaları, malzeme, işçilik, iş güvenliği ve hizmet aldığınız firmanın Isı Yalıtım ve Mantolama uzmanlığı titizlikle değerlendirilmelidir. Aksi durumlarda yaşanacak para ve zaman kayıplarının telafisi çok ağır olacaktır. Teklif aldığınız firmanın daha önceki referanslarını bizzat görmeli hatta uygulamayı yaptıran yönetimle birebir iletişim kurarak firmanın geçmişi araştırılmalıdır. Maalesef ki sektörde bulunan "Çürük Elmalar" nedeniyle yaşanan mağduriyetler her geçen gün artmaktadır. Merdiven altı, vergi kaydı ve yasal izinleri olmayan, tecrübesiz, komisyon mantığıyla iş toplayan birçok kötü niyetli firma ve şahsın sizlere sunacağı en cazip teklif "UCUZLUK" olacaktır. Bu ucuzluğun nedenini anladığınızda ise çok geç olabilir. Yapı sektörü ile uzaktan yakından alakası olmayan "Para Tuzakları" sırf daha inandırıcı olması için peşinat almadan binanıza malzeme getirmekte, peşinatı aldıktan sonra da getirdiği malzemeyle birlikte ortadan kaybolmaktadır. Sektördeki meblağlar az olmadığından kötü niyetli firma ve kişilerin iştahlarının bu alanda yoğunlaştığını bilerek, dış cephe ve mantolama uygulamanızı teslim edeceğiniz firmayı çok dikkatli ve titiz şekilde incelemenizi tavsiye ederiz.

Kalite Çok Önemlidir!

  Dış Cephe Mantolama uygulamasında kullanılacak malzeme ve işçiliğin uyumlu bir kalitede olması gerekir ki, işin toplam kalitesini de bu unsurlar belirler. Çok kaliteli bir malzeme vasat bir işçilikle işe yaramaz hale geleceği gibi, kalitesiz bir malzemeyi iyi bir işçilikle kurtarmak mümkün değildir.
  Mantolama işinizi, sektörde yaşanan tüm teknolojik yeniliklerden haberdar ve bu yeniliklere vakıf firmalara emanet etmelisiniz. Uygulamanın genel kalitesi yüksek ve ısı yalıtımında tasarruf edebilen mantolama uygulamaları, bu uygulamaya ayırdığınız bütçeyi kısa zamanda tasarruf olarak size geri ödemelidir.

İşinin Uzmanı Bir Firma...


Tecrübeli Olmalı,

Dış Cephe Mantolama Uygulamaları, mutlak suretle alanında deneyimli bir ekibe yaptırılmalıdır. Tecrübesiz ve amatör uygulamalar ilk birkaç ay için sorun çıkarmadan göz doldurabilir. Ancak zamanla meteorolijik koşullara, sıcak ve soğuğa maruz kaldıkça sorunlar ortaya çıkmaya başlayacaktır. Bu nedenlerle ekibin uygulamanın genel koşul ve şartlarıyla ilgili bilgi ve tecrübe sahibi olması gerekir.

Malzemeyi Tanımalı,

Ekip, uygulamalarda kullanılacak malzemeyi çok iyi tanımalı ve konutun genel yapısına uygunluğuna vakıf olmalıdır. Mantolama alanındaki malzeme çeşitliliği kalite ve fiyat açısından çok fark göstereceğinden şeffaf ve net bir yaklaşımla bilgilendirebilmeli, kullanılacak malzemenin sağlamlık, kalite, fiyat, avantaj ve dezavantajları hakkında sizlere seçenekler sunabilmelidir.

Referansları Olmalı,

Dış Cephe Mantolama Uygulamanızı emanet edeceğiniz firmanın daha önce yaptığı ve teslim ettiği referansları olmalıdır. Bu referansların yeni bitmiş ve az sayıda olmamasına dikkat edilmelidir. Sunulan hizmette 5 Yıl garanti verebilen bir mantolama firmasının, en az 5 yıl önce yaptığı birden fazla referansı görebilmelisiniz.

Bozkurt Yapı & Dekorasyonla Tanışın,

Kalite Odaklı Hizmet Almanın Rahatı ve Huzurunu Yaşayın