Bozkurt Yapı Dekorasyon dokun ara

İç DekorasyonBozkurt Yapı Logoİşimiz Gücümüz Dekorasyon...

Bozkurt Dekorasyon olarak 25 yıllık tecrübemizle daima kalite odaklı çalışmaktayız. Ekibimiz gelip geçici çalışanlardan değil, sabit, sigortalı ve işçilik kalitesinden emin olduğumuz personellerden oluşmakta. Ankara'nın ve Türkiye'nin bir çok bölgesinde referansımız mevcut. Ekipmanlarımız kendimize ait, kiralık, emanet ekipman asla kullanmıyoruz.

Bozkurt Yapı LogoTüm İşlerimiz Garantili.

Bozkurt Dekorasyon olarak teslim edeceğimiz tüm işlerimiz, malzeme ve işçilik hatalarından kaynaklanacak her türlü sorunlar için en az 5 Yıl garantilidir.


Bozkurt Yapı LogoZamanında ve Sorunsuz Teslimat.

Uygulamasına başladığımız bir dekorasyon işini taahhüt ettiğimiz günde bitirerek, teslim ediyoruz.


Bozkurt Yapı LogoKaliteli ve Hesaplı.

Bozkurt Dekorasyon olarak personelimiz kendi bünyemizde ve sabit çalıştığından yevmiye hesabımız yok. Bu nedenle "Maliyeti yükseltmemek için hızlı ve kalitesiz çalışmak" gibi bir anlayışımız yok. Araç ve ekipmanlar firmamıza ait olduğundan kira, nakliye vs. masraflarımız yok. Tüm bu nedenlerle malzeme ve işçilik kalitesinde 1.Sınıf tercihler yapabiliyor, dolayısıyla 1.sınıf uygulamaları hesaplı şekilde sunabiliyoruz.

Bozkurt Yapı LogoÜcretsiz Keşif.

Ankara'nın tüm bölge ve ilçeleri için gerçekleştireceğimiz ölçü, değerlendirme ve keşiflerimiz için ücret talep etmiyoruz.

Daire Tadilatı


post
Mutfak ve Banyo

Islak Zemin Uygulamaları

post
Alçı Dekorasyon ve Boya

Temizlik Dahil Boya Hizmetleri

post
Anahtar Teslim Tadilat

Temelden Çatıya Daire Tadilatı

Bozkurt Yapı Dekorasyon Kalitesini Tercih Edin...

Ev ve Daire Tadilatı, İşyeri Tadilatı, dekorasyon ve iç mimarlık hizmetlerimizde, yerinde ve doğru keşif ile hesaplı fiyatlandırma yapabiliyoruz. Bozkurt Yapı olarak, daima söz verdiğimiz şekil ve tarihte hizmetlerimizi tamamlayarak siz değerli müşterine teslim etmeyi ilke edindik. Ankara'nın her bölgesinde ev, daire, işyeri tadilatı - dekorasyon -iç mimarlık konularında uzmanlaşmış sabit personelimizle hesaplı fiyat ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veriyoruz.

Ücretsiz keşif talep etmek tıklayın...

Ücretsiz Keşif Talebi

Taahhüt Hizmetleri


Tüm Taahhüt İşlerinizde Bozkurt Yapı Kalitesi Hizmetinizde

İhtiyacınız olan yapı taahhüt işlerinde bizi arayabilir, yerinde ücretsiz değerlendirme alabilirsiniz.

Bozkurt Yapı Uzmanlığı

Bozkurt Yapı olarak inşaat sektörünün hemen hemen her alanında faaliyet göstermekteyiz. İnşaat taahhüt hizmetlerimiz yapı tasarımından, mimari-statik projelere, her türlü imalat ve montajı, temelden çatıya her detayı kapsamaktadır.
   Ayrıca ince işlerden alçıpan, alçı sıva ve boya işleri, fayans, ıslak zemin uygulamaları, seramik, karo süpürgelik montajları, şap ve epoksi ile zemin uygulamaları, ytong ile duvar uygulamaları, tuğla, gaz beton benzeri birçok uygulamada uzmanlığımız mevcuttur.

Sağlam ve Estetik

Taahhüt ettiğimiz tüm yapı işlerinde kalite odaklı çalışıyoruz. Bu sayede işlerimiz zamana meydan okuyarak yıllarca sizlere hizmet ederken, modern çizgilerini de korumaya devam ediyor.

Yapınıza Değer Katar!

Profesyonel ve kaliteli bir yapı uygulaması, yapının piyasa değerini arttıracağını unutmayınız. Bozkurt Yapı olarak bu bilinçle yaklaştığımız tüm taahhüt işlerimizde, malzeme ve işçlik kalitemizi harcımıza mutlak suretle katıyoruz.